Найбільші боягузи серед чоловіків за знаком Зодіаку

  • 79

Езотерика, самопізнання, шлях до себе, духовні практики, духовний розвиток.

Інстинкт самозбереження — найсильніше з усіх почуттів. І у деяких знаків Зодіаку він настільки сильний, що переростає у боягузтво. Вони не можуть ризикувати анітрохи, навіть щоб захистити себе або близьку людину. Вони не здатні подолати ніякий страх і чинять боягузливо, інформує Ukr.Media.

Астрологи відносять у цей список Раків. Вони недовірливі, боячись осуду їх вчинків, вибирають краще нічого не зробити, ніж бути висміяним або засудженим суспільством. Іноді навіть не можуть оцінити, що бездіяльність ще більше викликає осуд суспільства. Така бездіяльність, така обережність зупиняють Раків від усього нового, і вони втрачають багато можливостей.

Раки постійно захищаються, відступають перед проблемами, чекаючи, що все вирішиться само собою. Навіть найменші труднощі змушують їх сховатися у свій будиночок, де вони не чують осуду, критики. Не даремно знак названий Рак, який, як відомо, задкує.

Більше того, вони схильні надмірно драматизувати будь-яку ситуацію. Завжди бачать все в невеселих тонах і звинувачують себе у всіх промахах. Така поведінка Раків схожа на фобії, оскільки вони не чують навіть розумних аргументів проти. Все це наводить на думку, що чоловіки Раки труси. Але це не зовсім так. Просто поруч з представником цього знаку повинна бути жінка, здатна заспокоїти Рака, захопити його чимось позитивним, відвернути від зайвої недовірливості.

Представники сильної статі по Зодіаку Діва завжди розумні, в’їдливі, самоорганізовані. З таким набором якостей чоловік-Діва уникає товариства не тому, що боязкий, а для того, щоб була можливість бути зі своїми думками, не відволікатися на спілкування з ким би то не було. Діва не любить публічності, виступи перед купою народу не для неї. Іноді навіть уявлення про майбутній виступ вводить її в смуток. І саме ці якості сприяють тому, що Діву часто приписують до трусів.

Але чоловіки-Діви дуже працьовиті, практичні, здатні справлятися з труднощами. Про них справедливо кажуть, що це люди, які твердо стоять на ногах. І якщо ви вирішили пов’язати своє життя з Дівою, то будьте впевнені, що про вас скажуть «живе з цим чоловіком, як за кам’яною стіною».

Закриває цей список Тілець. Дивна його природа стосовно його власних вчинків. Він не вплутається в розбирання і з’ясування відносин, якщо не буде повністю впевнений, що виграє. Ну а вже називати це боягузтвом або обережністю — вибирати вам самим.

Телець ніколи не зважиться на складний комерційний проєкт, він буде нескінченно довго прораховувати можливі варіанти розвитку подій. Але так і не ризикне вкласти куди-небудь свої кошти. Приказка «Сім разів відміряй — один раз відріж» для них найбільш підходяща.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*