Знаки Зодіаку, які не вміють любити — їм це не потрібно

  • 187

Езотерика, самопізнання, шлях до себе, духовні практики, духовний розвиток.

Любов відшукати мріє кожен з нас. Це цілком природно! Людину завжди тягне до любовних переживань і сильних почуттів. Кохання дарує нам спокій і впевненість в собі, інформує Ukr.Media.

Закохані люди дуже сильно відрізняються від тих, хто не здатний полюбити. Не вміння любити когось може залежати від багатьох факторів. Можливо у людини дитяча психологічна травма, був досвід нерозділеного кохання або ж просто вона народилася не під тим знаком Зодіаку.

Сьогодні ми з вами в цьому розберемося. Зустрічайте рейтинг зодіакальних представників, хто рідше за інших вступає в любовний зв’язок.

Близнюки

Вітряні представники сузір’я Близнюки готові відкрити наш список тих, хто не вміє любити. Насправді це дуже дивно, адже народжені під цим Зодіаком здаються нам влюбливими і романтичними людьми.

А ні, це всього лише ілюзія. Хитрі і дволикі Близнюки знають, як привернути увагу до своєї персони. Ці зодіакальні представники вміло проявляють свої комунікативні навички, за рахунок чого викликають впевненість.

Близнюки гарно говорять і роблять гарні подарунки. Вони здатні клястися у своїй вірності і вічному коханні. Але пройде якийсь час і від цих “почуттів” і “зізнань” не залишиться й сліду.

Тому що люди, народжені під цим сузір’ям, не вміють любити. Ось така в них природа. Вони іноді можуть подумати, що закохані, але згодом розуміють, що помилялися.

В них закладена це оманлива впевненість у своїх почуттях, які як правило випаровуються через нетривалий час. Представники цього Зодіаку настільки легковажні, що від любові, в якій вони клялися тиждень тому, можливо, вже нічого не залишилося.

Тому не вірте сліпо освідченням в почуттях, коли їх вимовляє представник сузір’я Близнюки. Може вони виявляться щирими, але точно оманливими для них самих.

Козоріг

Холоднокровні трудяжки — так можна у двох словах описати представників сузір’я Козоріг. Вони народжені під владою земної стихії і тому контролюють свої емоції.

Складно взагалі назвати Козерога емоційною особистістю. Адже ці представники завжди спираються на своє логічне мислення. Вони націлені на результат, причому на якийсь особливий і високий.

Козороги не стануть задовольнятися малим, можливо тому вони часто досягають висот у кар’єрі. Представники цього Зодіаку оминають стороною любовні почуття.

Все тому, що вони бояться розклеїтися. Ось до такої міри звикли тримати все під своїм контролем. Романтика і все, що з нею пов’язане — не підходить для образу життя Козерога.

Бувають випадки, коли земний Зодіак хоче домогтися представника протилежної статі і бачить у цьому лише чергову мету, яку необхідно досягти.

І Козоріг досягає її. Звичайно, ці представники здатні полюбити, але вони часто оминають стороною всі ці почуття. У першу чергу вони прагнуть досягти небувалих висот, а вже потім думати про створення родини.

Водолій

Ще один несподіваний гість нашого списку — це знак Зодіаку Водолій. Він любить витати в хмарах і вальсувати за вітром. Ці люди — справжні знахідки.

Водолій — душа будь-якої компанії. З цими представниками дуже весело і добре. Багато хочуть домогтися розташування цього знака Зодіаку, але ніхто не знає, що самому Йому цього всього не потрібно.

Повітряні представники не женуться за любов’ю. Їм комфортно бути вільними і відчувати себе невимушено. Вони не люблять брати на себе відповідальність, а стосунки — це своєрідна відповідальність за себе і за свою другу половинку.

Водолій дуже влюбливий і іноді йому це заважає. Він може на 100% бути впевненим в тому, що у нього вийде полюбити по-справжньому. Але ці почуття живуть недовго.

Тому що природа бере верх. Через час, навіть будучи у відносинах, представник повітряної стихії починає віддалятися від своєї другої половинки.

Він робить те, що йому захочеться, навіть якщо це не схвалить кохана людина. А це, власне, і не важливо! Адже Водолій тільки буде злитися, якщо друга половинка почне щось забороняти. Це послужить причиною розставання.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*