Таємний ключ до серця жінки згідно з її знаком Зодіаку

  • 33

Серед чоловіків побутує думка, що жіночу логіку просто неможливо зрозуміти, не кажучи вже про те, щоб підібрати до жіночого серця заповітний ключик. Хоча в цьому немає ніяких складнощів, потрібно всього лише знати знак Зодіаку своєї дами. Зірки наділяють кожну представницю певним характером, поглядами і ставленням до життєвих позицій. Астрологічні поради допоможуть чоловічій статі вирішити проблему того, як прийти до загальної гармонії і взаєморозуміння з обраною супутницею.

Овен

Жінки цього знака завжди є активними. І підібрати до її серця ключ, не складе проблем. Досить того, що у неї слід дізнатися її улюблене заняття і справу. А потім цим захопленням запропонувати зайнятися разом. Представниці наділені деякими чоловічими рисами характерами, і щоб зав’язати з ними спілкування не стане перешкодою. Чоловікові потрібно бути сміливим і рішучим, тоді вийде завоювати серце цієї дівчини.

Телець

Представниці цього знаку тягнуться до тих чоловіків, з яким вони відчувають повний душевний комфорт. Для них важливо, щоб їх обранець завжди міг контролювати свої емоції, мати почуття гумору і бути щедрим. Жадібність і дріб’язковість вони зневажають у всіх проявах, і як тільки побачать подібну рису, здатні навіть закінчити відносини. Чоловікам же потрібно щиро відповідати на почуття своєї дівчини і постійно дивувати її різними способами. І головне, не давати їй приводу для ревнощів.

Близнюки

Своїми секретами привабливості ці жінки не поділяться ніколи, але їх можна згодом розгадати. Тому представниць знака приваблюють безтурботні і розумні чоловіки. Основний типаж при виборі свого коханого — чоловік з цікавим хобі і глибоким світоглядом. А щоб довше залишатися відносно з дівчиною, потрібно навчитися миритися з її шкідливими звичками. І не потрібно для неї створювати рамки обмеження — вона просто цього не потерпить, що тільки призведе до краху.

Рак

Щоб зацікавити дівчину цього знака, потрібно мало — не давати їй приводу для ревнощів. І чим менше вона почне влаштовувати істерик, тим надовше в її душі оселиться спокій. У відносинах прекрасна стать цінує ніжність і щирість, яку їм може дати тільки справжній джентльмен. Душевна теплота чоловіка здатна розтопити лід у серці своєї обраниці. Підкорити назавжди її можна лише переконавши в тому, що чоловік готовий до створення сім’ї та до майбутнього батьківства.

Лев

Цих гордих дам може підкорити тільки той чоловік, який має відношення до музики або володіє музичним смаком. Також вони не потерплять біля себе жадібного та дріб’язкового партнера. Їм дуже важливо пишатися своїм чоловіком і переконуватися в тому, що їх вибір зроблений правильно. Підкорити жінок знака можна чесністю і пристрасністю, але здивувати їх, все ж, краще вмістом гаманця і інтелектом. Попри те, що жіноча стать проявляє стосовно навколишніх багато егоїзму, у свою сторону вони його не потерплять. Адже вони гідні всього найкращого.

Діва

Їх складний характер стає потужним бар’єром для розуміння всієї сутності. Знайти правильний підхід не завжди вийде, адже не факт, що чоловік відразу зможе заручитися їхньою довірою. Якщо чоловік має аналітичний розум, до того ж, він чуйний, позбавлений снобізму, тоді у нього є шанс знайти ключик до серця недоступної жінки. Але іноді, щоб прискорити зближення, чоловіки в хід пускають свої обіцянки. Але з цим не варто ризикувати, якщо не готові їх виконувати. Навіть приховану брехню знаки розрізняють, і тоді партнеру доведеться не солодко.

Терези

Для цих самозакоханих жінок важливо, щоб ними постійно захоплювалися. Підібрати до них заповітний ключик можна за допомогою м’якості і дипломатичності партнера. Вони не потерплять біля себе невихованого або егоїстичного чоловіка. Щоб зачепити їх тонку душу, обранцеві потрібно бути завжди доглянутим і елегантним. І якщо чоловік готовий до того, тоді він зможе завоювати серце такої дами. І для них важливо — у всіх питаннях радитися і приймати спільне рішення.

Скорпіон

Жінки цього знака наповнені мріями про тихий сімейний затишок, віддане кохання і діточок. Але так виходить, що партнерами їх по життю стають егоїстичні і байдужі чоловіки. Представниці вважають, що нехай їх вибір буде зроблений з помилками, зате стане наділений певною харизмою. Вони цінують сильного чоловіка як у фізичному, так і сексуальному плані. І тільки відданий погляд може обеззброїти даму і зацікавити її. А якщо ще це буде не підробленим, то вона без проблем розгледить в ньому того єдиного.

Стрілець

Убити цю жінки наповал зможе лише чоловіча незвичайність. Вони люблять і цінують все нове, що може їх чогось навчити або надихнути. І представниці зможуть залишитися за однієї умови назавжди зі своїм чоловіком, якщо він буде мати почуття гумору, ясний розум і охайну зовнішність. І вони протягнуть йому руку, коли партнер проявить бажання розвиватися разом зі своєю жінкою. Для них важливо знати, що їх обранець має чіткі плани на життя, і він їм вірно слідує. В очах пані самодостатність чоловічої статі буде затверджуватися, і це хороший привід для того, щоб завоювати її серце.

Козеріг

Що приваблює дам в чоловіках, так це їх тверезий погляд і вміння визнавати власні помилки. Не дарма жінки цього знака постійно перебувають у сумнівах, і дуже обережно ставляться до нових знайомств. І чоловікові потрібно бути для обраної жінки розумним, багатим і надійним. Підтримка словами не завжди доречна для представниці. Вона твердо переконана у своїй емоційній стабільності, і їй більше підходить матеріальна підтримка. А ось висловлювати сильні почуття — не обов’язково. Красномовно за все скажуть вчинки чоловіка.

Водолій

Ці жінки геть позбавлені страхів і комплексів, тому для них важливо, щоб партнер був вірним другом. І це не означає, що потрібно займатися з нею суто чоловічими справами. Досить проявити максимум фантазії і приправити все задумане оригінальністю. І непогано стримувати свої ревнощі і не дати їм пробиватися назовні. І відносини можна вивести лише тоді на рівень стабільності, якщо в ньому будуть присутні легке спілкування, загальна мета і інтерес. Всі ці складові дають шанс називатися хорошою партнерською парою.

Риби

Перейнятися душею цих представниць дуже складно з однієї простої причини: їх прихильності й інтереси змінюються з кожним днем. Спільна справа і згуртованість може з’єднати на час партнерів. Заради своєї обраниці потрібно навчитися любити музику і підтримувати розмову. А ще краще, коли обранець буде володіти певним талантом, що порадує свою жінку, і підніме в її очах. Варто залишити свою зону комфорту, заради зближення зі своєю коханою.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*