Звичайні солоні огірки можуть зробити ваш сон спокійним і допоможуть протистояти стресу

  • 166

Як мариновані огірки допоможуть вам стати спокійніше.

Фахівці довели, що мариновані продукти допомагають людині легше справлятися з неврозами. Цей незвичайний ефект помітили при вивченні солінь. Виявляється, вони викликають вироблення в організмі гормону радості. А це, своєю чергою, покращує настрій і допомагає впоратися зі стресом!

Більшість людей люблять домашню консервацію. Без солінь мало хто уявляє собі повноцінне застілля. Але іноземні вчені з’ясували, що солоні огірочки — це не лише смачно, але і корисно. Звичайно, ніяких чудес вони не здійснюють, але підвищують стійкість до стресу, інформує Ukr.Media.

Дослідники провели ряд експериментів і з’ясували, що відбувається при вживанні продукту. Якщо ви їсте мариновані овочі, то у великій кількості починають вивільнятися спеціальні ферменти. Саме вони відповідають за достатнє вироблення так званого «гормону щастя».

Результати експериментів підтвердили, що при регулярному вживанні продукту людина стає спокійнішою. Якщо ви будете їсти огірки протягом місяця, то помітите зниження рівня тривожності.

Стрес буде менше впливати на вас. Але краще за все їсти соління на постійній основі, щоб підтримувати ефект.

Звичайно, йдеться не про те, щоб щодня з’їдати банку маринованих огірочків. У цьому разі ви тільки зіткнетеся з сильними набряками. Але 1-2 невеликих огірків раз на 2-3 дні зроблять вас щасливішими та спокійнішими. Дотримуйтесь регулярності та помітите, що більше не гарячкуєте з будь-якого приводу.

Мариновані овочі — це продукт, який є практично у кожного в холодильнику. Це смачна закуска, але ще і блюдо, яке допоможе вам зберегти психологічне здоров’я. Щоб воно принесло організму тільки користь, використовуйте його з розумом.

Важливо не кількість з’їдених огірків, а регулярність. Якщо ви будете вживати по парі огірочків раз в кілька днів, то помітите поліпшення. Фахівці впевнені, що ферменти які вивільняються допоможуть вам почуватися спокійніше.

Залишається тільки перевірити це! Спробуйте їсти соління протягом одного місяця, а потім поділіться з нами результатом. Сподіваємося, що він виявиться саме тим, який ви чекали!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*